צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
1
4 - טג"ח
חפש את המטמון
3 - מלך הגונגל

סיכום עונת 2010 (סלבה דובינסקי)

 

קוראים לי סלבה ואני מכור!

מכור לאדרנלין; מכור לזריחות; מכור לזיעה; מכור לריח הצמיגים; מכור לדיוק בביצוע; מכור למהירות; מכור לרכיבות שבת עם הקבוצה; מכור להכנות לקראת תחרות; מכור לתחרות; מכור לסבל; מכור למאמץ... ובגדול, מכור לאופניים.

 

עכשיו "הפגרה". עכשיו זה הזמן כמעט היחידי במהלך השנה בו אני יכול להרשות לעצמי לשבת מול המחשב בשבע בבוקר (שגם השעה המוקדמת זה רק בגלל ההרגל), ללגום תה ולנשנש שוקולד מריר, במקום לשבת על האוכף של האופניים, לפדל במעלה איזו עליה עם דופק גבוה ולדחוף ג'ל אנרגיה עם משקה איזוטוני למרות תחושת הבחילה.

למה בעצם אנחנו יוצאים לפגרה? בעיקרון הרוכבים האירופאים יוצאים לפגרה בחורף בעיקר בגלל שקר מידי ומושלג מידי בכדי להמשיך לרכוב על אופניים. אז למה גם בארץ? כי הפגרה נועדה, בין היתר, לתת לגוף ולנפש לנוח באמת, במשך שבועיים לערך, מכל משמעת האימונים והתזונה והעומסים האדירים בתקופות ה"בנייה" וה"מרוץ".

אז עד תחילת עונת האימונים/מרוצים הבאה אני אספר לכם בקצרה מה עבר עלי בעונת התחרויות הראשונה שלי באופני כביש, עונת 2010

 

מרוץ "נגבה" פתיחת עונה – תחרות האופניים הראשונה שלי

מרוץ "נגבה" פתיחת עונה – תחרות האופניים הראשונה שלי

סוף פברואר 2010, זינוק בשעה 07:36 AM, חמש הקפות של 16 ק"מ (סה"כ 80 ק"מ), מזג אויר חרבנה (רוח מזרחית חזקה, גשם, קצת קר), על הכביש יש שלוליות בגודל של בריכות קטנות, אני בלחץ ורועד מקור כמו כלבלב אבוד.

אליפות הארץ באופני כביש

אליפות הארץ באופני כביש

שוב אני מקדימה; ככה אני סוחב 95% מהתחרות – מקדימה, סופג את הרוח בשביל כולם.
זה אולי נשמע קצת "הרואי" אבל רוכבי אופניים ישר יבינו שיש פה עניין עם טירון ירוק, דג רקק שהגיע זה עתה לבית הכלא ולא מבין למה כולם מחייכים אליו.

"דלקת בקרום החשק"

"דלקת בקרום החשק"

זה לא כל כך פשוט להחליט לחיות שלא כמו רוב בני האדם הסובבים אותך: כשאני הולך לישון החברים שלי רק מתחילים לחשוב על מה הם יעשו הלילה וכמה אלכוהול ירד בגרונם עד איבוד כל דעת; כשאני מתעורר לאימון הבוקר אני משתדל שלא להעיר את התרנגולים
מעבר לקטגורית עילית - טור ערד

מעבר לקטגורית עילית - טור ערד

דמיינו שאתם נעמדים על הפדלים שלכם ובורחים לדבוקת רוכבים של כ-80 איש שעובדים יחד כדי להשיג ולתפוס אתכם.
האדרנלין בשמיים, אתם במרכז העניינים של הצופים והרוכבים ויש אפילו סיכויי (בד"כ קלוש) שתיקחו איזה מקום טוב על הפודיום. אז באותו היום הרגשתי חזק והיה בא לי להכניס קצת פלפל לחוויה התחרותית שלי.

סיכום עונה ותודות

סיכום עונה ותודות

כולי נרגש בציפייה לעונת 2011 שבה אני הולך להתחרות תחת קבוצת TACC.
נכון, NCC זו הקבוצה שלי אבל אני עוזב אותה לעת עתה, יוצא ל"סטאז' במרכז הארץ הרחוק ומי יודע אולי אפילו גם מחוץ לארץ.
עבור לתוכן העמוד