top of page

פלטינום 4X4

TravelersClub
jeep-is-standing-top-mountain-sunset-delightful-landscape-64720327-1920w.webp

על מועדון פלטינום 4X4

למעוניינים לצאת אתנו לטיולי ג'יפים בנהיגה עצמית בארץ ובחו"ל הגעתם למקום הנכון.

 

טיולים מודרכים אל המיטב בישראל ובירדן והשילוב ביניהם. לאלו מכם שאין רכב שטח, יש אפשרות לקבל אחד משלנו. בחורף נצא לטיול שלג בקירגיזסטן - טיול מעולה לנופים מהמרתקים בעולם. הנהיגה על כלי רכב מעולים ובטוחים במעבר באזור יפהפה ומאתגר.

 

בקיץ 2022 נבקר ביו היתר במונוגוליה ובקירגיזסטן ובמרכז אסיה ועוד הפתעה ממרכז אסיה.

הצטרפו למועדון פלטינום 4X4:

פרטיכם נשלחו בהצלחה!

Jeep Tour

הצטרפו למועדון פלטינום 4X4 ולטיולים שלנו בארץ ובחו"ל

טיולים בארץ: טיולי הג'יפים שלנו מתקיימים בכל המדינה ע"פ עונות השנה ועניין (פריחה, היסטוריה, שיטפונות). הטיולים בני יום ומעלה יהיו כמיטב המסורת שלנו: התמקדות בטבע, הדרכה, קטעי הליכה קצרים וביקור באתרים ייחודיים. נסיעה מאתגרת, מודרכת, אחראית ומלמדת. אנו מאמינים בשמירה על הטבע ובטיולים שלנו אין חריגה לדרכים לא מאושרות והתמקדות בשמירה על הטבע בהיבטים של ניקיון.

טיולים בחו"ל: מועדון המטיילים שלנו יקבל את הטיול הטוב היותר במחירים הטובים ביותר. יעדים והתמחויות: מונגוליה, מרכז אסיה וקירגיזסטן, מרוקו, ירדן, צפון יוון, מונטנגרו. אחת לכמה שנים יוצאת משלחת שלנו לצפון ארגנטינה וצ'ילה.

ajourney
P8200571-15a620c13627.jpg

מונגוליה - מסע שטח אתגרי

מסע אולטימטיבי ומאתגר בנופים מלהיבים ופראיים, בין תרבויות ייחודיות. המסע מיועד לשוחרי טבע ותרבויות והינו מקיף ובלתי רגיל

מיהו הוא שוחר המסעות שלנו? אנשים אוהבי טבע ותרבויות, התמודדויות עם אתגרים טכניים ומכשולי דרך. שוחא המסעות תאב לידע והדרכה אבל גם נהנה להחזיק הגה, לא מתרגש מתנאי מזג אוויר קשים אבל מתרגש להיות בהם, מקטר בנסיעות מתישות, אבל לא יכול בלי. שוחר המסעות שלנו הוא איש צוות, אכפתי, עוזר, מכוון, מייעץ ומשתף פעולה. הוא אוהב קפה עם מתכון הערבוב הייחודי לו, אוהב צחוקים, יודע ליהנות מכל רגע, להיות אחד מהחבר'ה וגם... רץ לספר לחבר'ה. שוחר המסעות שלנו רוצה, רוצה מאוד את הפעם הבאה, עוד לפני שסיים את הפעם הזאת. זה האיש. זאת האישה.

הרעיון: המסע משלב אתגרים מגוונים, נהיגת שטח, סיוע במשימות קבוצתיות של אוכל, חילוץ, קפה ועוד. ופתרונות יצירתיים. הגיאוגרפיה שנציע היא אולטימטיבית. יחד עושים תמיד טיול מדהים ובלתי נשכח

הצטרפו למועדון פלטינום 4X4:

פרטיכם נשלחו בהצלחה!

Hiker

האנשים של פלטינום 4X4

מאחורי הרעיון עומדים אנשים המשלבים חזון, ערכים, מוטיבציה, יכולת ארגונית וראייה מקורית. היזמים הם אנשי שטח ותיקים במסעות ותחרויות ראלי בארץ ובחו"ל. לצוות המוביל יש יותר מ-30 שנות ניסיון בפעילויות מגוונות בעולם, קשרים ויכולת ארגונית, ניהולית וקריאטיבית ברמה גבוהה.

היעדים
מדי שנה נצא ליעד אתגרי ומיוחד בעולם. יעדי המועדון נבחרים בקפידה, ובהם מסלולי מסע במקומות שהגישה אליהם מאתגרת וקשה ביותר ונופים פראיים ויפהפיים.

 

המשתתפים

המסעות פתוחים לכל אדם עם רישיון נהיגה. ההשתתפות במסע כרוכה במבדקי התאמה מוקדמים (פרופיל אישי קצר + אישור רפואי). אפשר להצטרף לאנשים נוספים ליצירת צוות או לצאת למסע כצוות מכל הרכב, כמו הצבא, מקום העבודה, או קבוצת הספורט. 

 

ה"בית" במסע הזה הוא רכב ה- 4X4 וה"עולם" הוא היעד

האתגרים 

ממשתתפי המסע נדרשים לעיתים לעבודת צוות ושיתוף פעולה, נהיגה וניווט בתנאי שטח משתניםץ

 

לשאלות, מחירים ומידע נוסף אודות המסעות שלנו:

דוא"ל: info@platinum-tours.com

טל': 03-5365054, 052-4457515

Destinationsfor4X4trips
Roadtripping

יעדים לטיולי 4X4

ירדן, מרוקו, קירגיזסטן ומרכז אסיה, מונגוליה, רוסיה, תאילנד, צפון יוון, אוגנדה, מצרים ועוד.

איך מתארגנת קבוצה?

אופציה 1: הצטרפות בהרשמה לתאריכים שיפורסמו.

אופציה 2: יצירת קבוצת חברים ליציאה ביחד ולפי התאריך המבוקש של הקבוצה.

אופציה 3: שילוב ביניהם.

הכנה: לחלק מהמסעות שלנו נערוך מפגש מקדים עם טיול מודרך ע"ג הג'יפים שלנו ובכך נלמד על בטיחות, עבירות, נוהל שיירה והתנהלות בחילוץ רכב. ההכנה תסייע גם לגיבוש הקבוצתי החשוב במסעות הייחודיים כמו מונגוליה.

photos
תמונות 4X4
bottom of page