כניסה לחברים רשומים

 
חפש את המטמון
4 - טג"ח
1
3 - מלך הגונגל

אין לכם רכב שטח? אין בעייה. יש לכם? מצויין .הצטרפו אלינו לטיולי ג'יפים.

הדילמה הנצחית. האם להחזיק רכב שטח? חדש? משומש? התשובה היא קודם כל, האם צריך? אם יש אמצעים ,סבבה. אם אין אמצעים נשאלת השאלה האם אתה מטייל באמת? כלומר לפחות פעם בחודש? אם כן, כדאי לשקול הוצאה גדולה ומתמשכת על רכב משומש, או, הוצאה ענקית על רכב חדש. אם לא? אנחנו הפתרון. הצטרפו אלינו ותקבלו רכב שטח מטופל לטיולים.

 

 

                                                                               פלטינום 4X4

 

הצטרפו אלינו למועדון טיולי ג'יפים בארץ ובחו"ל ותיהנו מארגון ברמה גבוהה וממחירים מיוחדים (למי שאין רכב שטח - יש אפשרות לקבל אחד משלנו)

מה צפוי לנו? פירוט התכניות ומחירים יינתנו לנרשמים.

1. טיול ראשון בדצמבר לאזור נחל צין בדרום. יומיים כולל לינת שטח.

2. חנוכה. יומיים מטורפים אל מערב מכתש רמון, הקניון הלבן ו... הר כרכום.

3. קירגיזסטן בינואר - חורף!!! שלג, נהיגה חורפית אלפינית אל אחת המדינות היפות בעולם. לחובבי נהיגה - אל תחמיצו ע=את החוויה.

4. ירדן בינואר - 3 ימים את מדבר רם והסביבה, אל מישורי הערבה והדיונות הוורודות.

5. נדלג אל הקיץ למסלול מעולה ל: מונגוליה - ארץ השמיים הכחולים.

הנרשמים יקבלו עדכונים שוטפים.

 

מעוניינ/ת להצטרף? להצטרפות לחץ כאן

ועוד...

האם כדאי להחזיק רכב שטח אמיתי?

לפני שתקראו את הפוסט הפשוט הזה, למי מכם/ן שאין רכב שטח ומעוניין/נת להצטרף לטיולים ע"ג ג'יפים בנהיגה עצמית, זה המקום. הצטרפו לקבוצת טיילי 4X4 בנהיגה עצמית.

מתוך 100% בעלי כלי רכב, רק אחוזים בודדים מחזיקים רכבי שטח לטיולים. יש 2 קבוצות עיקריות בין בעלי רכבי שטח. קבוצה ראשונה היא מחזיקי כלי רכב (לא ג'יפונים) חדשים, או, מהשנתונים האחרונים. המאפיין אותם היא היכולת להשקיע כסף ברכב יקר מאד. רבים מהם מחזיקים ג'יפ כזה כסמל סטטוס והרכב בד"כ נוצץ 24/7. כלומר לא רבים מהם יוצאים לטיול 4X4 אמיתי.

בקבוצה השנייה נמנים אלו שלא יכולים, או, לא מעוניינים להשקיע מאות אלפי שקלים ברכב חדש ובוחרים ברכב משומש. דווקא מתוך קבוצה זאת, נראה שיש יותר אנשים שיוצאים לטייל. לרכב משומש יש גם עלויות כבדות של אחזקה. מדובר בסכומים מאד משמעותיים בכל שנה.

אז, כדאי? או לא כדאי? בעיני, אם מחזיק הרכב יוצא לטייל כל שבוע שני, או, שלישי ומרחף לדרום הארץ / ירדן בחגים, אז, ברור שצריך. מאידך, אם לבעל רכב כזה יוצא פעם פעמיים בשנה, או, בכלל לא, אז, למה צריך את זה?

כך, או, אחרת, להחזיק כלי רכב שטח אמיתי צריך שתהיה סיבה מאד טובה. והיא - טיולים. 

 

שאירו פרטים בלינק כאן

 

מחכים לכם,

צוות פלטינום 4X4


תאריך 13/12/2019 08:00 - 31/12/2020
מיקום בארץ ובחו"ל
מארגן האירוע פלטינום 4X4
הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד