צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
4 - טג"ח
חפש את המטמון
1
3 - מלך הגונגל

מלך הג'ונגל – מסע שטח אתגרי

"מלך הג'ונגל" הוא מסע אולטימטיבי ומאתגר בנופים מלהיבים ופראיים, בין תרבויות ייחודיות. "מלך הג'ונגל" הוא מסע קשה ומרתק, המיועד לצוותים של גברים אמיתיים בלבד!


 

מיהו "מלך הג'ונגל"?

כל משתתף הוא "מלך הג'ונגל". המלך הוא שוחר מסעות, טבע והתמודדויות עם אתגרים טכניים ומכשולי דרך. המלך אוהב לנווט ולהחזיק הגה, לא מתרגש מתנאי מזג אוויר קשים אבל מתרגש להיות בהם, מקטר בנסיעות מתישות, אבל לא יכול בלי. "מלך הג'ונגל" הוא איש צוות אחראי, אכפתי, עוזר, מכוון, מייעץ ומשתף פעולה. המלך אוהב קפה עם מתכון הערבוב הייחודי לו, אוהב צחוקים, יודע ליהנות מכל רגע, להיות אחד מהחבר'ה וגם... רץ לספר לחבר'ה. "מלך הג'ונגל" רוצה, רוצה מאוד את הפעם הבאה, עוד לפני שסיים את הפעם הזאת. זה המלך!
 

הרעיון

 

"מלך הג'ונגל" הוא מסע צוותי ותחרותי. המסע משלב אתגרים מגוונים, עבודת צוות, נהיגת שטח, ניווט, משימות קבוצתיות ופתרונות יצירתיים, תוך חציית גבולות גיאוגרפיים, מפגש עם תרבויות, התמודדות עם קשיים פיזיים ומנטליים ושימוש ביכולות אישיות וצוותיות. 

   

האנשים של מלך הג'ונגל

מאחורי הרעיון עומדים אנשים המשלבים חזון, ערכים, מוטיבציה, יכולת ארגונית וראייה מקורית. היזמים הם אנשי שטח ותיקים במסעות ותחרויות ראלי בארץ ובחו"ל. לצוות המוביל יש יותר מ-20 שנות ניסיון בפעילויות מגוונות בעולם, קשרים ויכולת ארגונית, ניהולית וקריאטיבית ברמה גבוהה. כל אלה נוצקו לתוך הרעיון, שהחל להתגבש כבר בסוף שנות ה-90.

   

היעדים


מדי שנה נצא ליעד אתגרי ומיוחד בעולם. יעדי "מלך הג'ונגל" נבחרים בקפידה, ובהם מסלולי מסע במקומות שהגישה אליהם מאתגרת וקשה ביותר ונופים פראיים ויפהפיים.

 

המתחרים

  

 

 

מסע "מלך הג'ונגל" פתוח לכל אדם מגיל 25 עם רישיון נהיגה. ההשתתפות במסע כרוכה במבדקי התאמה מוקדמים (פרופיל אישי קצר + אישור רפואי). אפשר להצטרף לאנשים נוספים ליצירת צוות או לצאת למסע כצוות מכל הרכב, כמו הצבא, מקום העבודה, או קבוצת הספורט. 

ה"בית" במסע הזה הוא רכב ה- 4X4 וה"עולם" הוא הג'ונגל.

 

האתגרים

 

ממשתתפי המסע נדרשים עבודת צוות ושיתוף פעולה, נהיגה וניווט בתנאי שטח משתנים, מאמץ פיזי ומנטלי בסביבה לא מוכרת.

האתגרים כוללים משימות מיוחדות שפותחו במיוחד ל"מלך הג'ונגל". הם מחייבים את הצוות בביצוע משימות תוך שילוב בין יכולות אישיות לבין שיתוף פעולה צוותי. 

  

 

לשאלות, מחירים ומידע נוסף אודות מסע מלך הג'ונגל:

דוא"ל: info@platinum-tours.com

טל': 03-5365054  , פקס: 03-5365057.

עבור לתוכן העמוד