כניסה לחברים רשומים

 
1
4 - טג"ח
חפש את המטמון
3 - מלך הגונגל

הרצאה - תסמונת התלייה. ההרצאה מיועדת למדריכי גלישה וטיפוס מוסמכים

הרצאת חובה למדריכי גלישה וטיפוס על תסמונת התלייה. הרצאתו משלבת ניסיון חיים עשיר ומעודכן וככל הקשור אלינו בנושא תסמונת התליה היא הטובה והמעודכנת שיש
ההרצאה, הינה העשרה חשובה ומיועדת למדריכי גלישה וטיפוס עם תעודת עזרה ראשונה. לא לפספס.

 

 

הרצאה - תסמונת התלייה 

 

הרצאת חובה למדריכי גלישה וטיפוס על תסמונת התלייה. למה עכשיו? כי התרשמנו מאד מהמרצה (על המרצה - ראו בהמשך). הרצאתו משלבת ניסיון חיים עשיר ומעודכן וככל הקשור אלינו בנושא תסמונת התליה היא הטובה והמעודכנת הקיימת.

ההרצאה, הינה העשרה חשובה מאד ומיועדת למדריכי גלישה וטיפוס עם תעודת עזרה ראשונה. לא לפספס, גם אם השתתפתם בעבר עם מרצים אחרים.  

עלות ההשתתפות היא לכיסוי ההוצאה בלבד. 

 

כללי 

תסמונת התלייה היא אחת התופעות המסוכנות שמדריך גלישה וטיפוס עשוי להיתקל במהלך פעילותו. תופעה זו קיבלה הכרה רק בשנים האחרונות בעולם הרפואה. מדובר במצב מסכן חיים שחשוב שמדריכי גלישה וטיפוס יכירו ע"מ לדעת כיצד לזהות ולהתמודד עם התופעה בשטח . בהרצאה תוכלו לקבל את הכלים להתמודד עם אדם חסר הכרה שתלוי על חבל, לנהל סיכונים ולנהל את המקרה עד הגעת כוחות ההצלה. הכלים שתרכשו יחד עם ההכשרה של עזרה ראשונה יכולים יום אחד להציל חיים. 

חלקה הראשון של ההרצאה יהיה על תפקידו של מדריך הגלישה והטיפוס במצב חירום רפואי.  

חלקה השני של ההרצאה תתמקד בתופעות רפואיות: חוסר הכרה והשלכותיו, תסמונת המדור הסגור, רבדומיוליזיס, קינמטיקת נפילה, תסמונת התלייה. 

 

מרצה: ג'וני חמאני, פראמדיק מאד מנוסה ובעל ראייה רפואית רחבה, המדריך הראשי בחברת אלישע הדרכות ושירותי רפואה. מתנדב פעיל במד"א עם ניסיון של 15 שנים ברפואת חירום. בעל ידע וניסיון בזירות פיגוע, תאונות דרכים וזירות מרכבות. כמו כן, בטיפולי חירום בחולים ואוכלוסיות מיוחדות. מדריך מוסמך של איגוד הלב האמריקאי. 

 

פרטים: 

תאריך: 31/10/16. 

שעה: 17:30. 

מקום: יהיה במזור, או, בת"א ע"פ מספר הרשומים. (הודעה תשלח בנפרד). 

עלות למשתתף: 83 ₪. 

משך ההרצאה: 4-5 שעות. 

המחיר כולל: מע"מ וכיבוד קל (שתייה חמה, עוגיות וכד').  

המחיר אינו כולל: הסעות, אוכל. 

מספר המקומות מוגבל. 

להרשמה - לחץ כאן

 

נתראה,

סהר ואורי

היפראקטיבי בית הספר לטג"ח

 

 

 


תאריך 31/10/2016 17:30 21:30
מיקום פלטינום
מארגן האירוע היפראקטיבי בית הספר לטיפוס גלישה וחילוץ
הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד