כניסה לחברים רשומים

 
חפש את המטמון
4 - טג"ח
3 - מלך הגונגל
1

לוח אירועים

הוספת אירוע

תאריך האירוע מידע נוסף
נובמבר 2019
18/11/2019מועדון טיולים לאיסוזו טרופר
הקבוצה מיועדת לחובבי טיולים וטבע בעלי רכבי איסוזו טרופר. נטייל בפינות שונות בארץ, חלקן חבויות מאד, נצא קצת מקופסת המסלולים המוערים. נצא גם לטיולים בירדן, חלקם מאד מאד מפתיעים. העיקר נהנה ביחד.
דצמבר 2019
13/12/2019אין לכם רכב שטח? אין בעייה. יש לכם? מצויין .הצטרפו אלינו לטיולי ג'יפים.
הדילמה הנצחית. האם להחזיק רכב שטח? חדש? משומש? התשובה היא קודם כל, האם צריך? אם יש אמצעים ,סבבה. אם אין אמצעים נשאלת השאלה האם אתה מטייל באמת? כלומר לפחות פעם בחודש? אם כן, כדאי לשקול הוצאה גדולה ומתמשכת על רכב משומש, או, הוצאה ענקית על רכב חדש. אם לא? אנחנו הפתרון. הצטרפו אלינו ותקבלו רכב שטח מטופל לטיולים.
אפריל 2020
22/04/2020אוצרות העצמאות- משחק ביתי משפחתי וירטואלי
שמונה רמזים במשך 4 ימים, פעמיים ביום יובילו אתכם וירטואלית ברחבי ישראל עד למטמון. משחק משפחתי מגבש, מהנה עם עבודת צוות. "יושבים" על הרמז, לא מרפים, מוצאים את המקום, שולחים את התשובה ומתקדמים אל הפרס.
אוקטובר 2020
16/10/2020קורסים בגלישה מצוקים מרמת מתחילים ועד מדריכי גלישה מצוקים (לגברים ונשים)
למטיילות ולמטיילים, עולם מרתק נוסף מתגלה לבוגרי הקורסים שלנו. בית הספר מקנה מיומנויות מגוונות בעזרת סדרת קורסים מרמת הקורס הבסיסי ועד רמת קורס מדריכי גלישה מצוקים. הצטרפו אלינו לקורסים חווייתיים, מקצועיים ומרתקים.
21/10/2020קורס מדריכי ומדריכות גלישה מצוקים
החופש המקצועי לטייל ולהינות באופן בטוח, ידע עצום, עצמאות ואחריות וגם עבודה שווה. כל זה בקורס מדריכי גלישה מצוקים שיפתח
23/10/2020אחריותו של מדריך גלישה מצוקים
הפוסט הזה מיועד למדריכי הגלישה מצוקים כאן ולא פחות לאלו שלא, כלומר למטיילים, חובבי טבע ופעילות אתגרית. עליכם לזכור שהחבל הוא אמצעי ואינו המטרה.
24/10/2020שלושה ימים מזריחות לשקיעות טיול 4X4 במרחבי הנגב והערבה
מזריחות לשקיעות בישראל: 3 ימי טיולי 4X4 מלהיבים, ייחודיים ומלאי הפתעות בדרום. בעלי רכבי שטח זה בשבילכם. אין לכם רכב שטח? יש לנו... ולכם אין תירוצים... זה לא רק הג'יפ, זה לא רק המסלול הייחודי וההדרכה, לא רק ההפתעות והביחד. אלו לא רק השקיעות והזריחות ולא רק המחנות שנקים בלילות. זה כל החבילה
נובמבר 2020
9/11/2020קורס גולש עצמאי מתקדם - בית הספר לטג"ח. טיפוס גלישה וחילוץ
למי הקורס מתאים? לטיילים חובבי טבע, אנשים אחראים מיסודם, שלא מבקשים קיצורי דרך, בריאים המעוניינים לטייל באופן בטוח ומהנה. הקורס יעניק כלים מקצועיים אולטימטיביים לצד מגבלות ומודעות עצומה לבטיחות.
רמת הקורס גבוהה והדרישות יהיו בהתאם.

ארכיון אירועים
עבור לתוכן העמוד