כניסה לחברים רשומים

 
חפש את המטמון
4 - טג"ח
3 - מלך הגונגל
1

מי הזיז את העובדים שלי?

 

 

איך מעלים את רמת האדרנלין של העובדים? למה כל-כך חשוב להקים את כולם מהכיסאות ולצאת להשתולל יחד בפארק? מיהו הצוות המנצח בסירות פדלים? ולמה מומלץ להיות ארגון כזה שמקדם אורח חיים בריא?
פלטינום כנסים ואירועים מובילה אג'נדה של אורח חיים בריא בארגונים עם שלל פעילויות, אטרקציות וכיופים בסביבת העבודה. למה לבזבז שעות על הכביש כשאפשר לבלות בטבע הקרוב למקום העבודה; צעידה בפארק הירקון, פידול על אופניים בכיף, משחקי ניווטים בפארק וכמובן קצת מינגלינג ונשנושים שישלימו את הפעילות לכיפית ומגבשת.

 

קריאה מהנה,

צוות פלטינום

 

 

ספורט מגבש בפארק

מוציאים את העובדים לאוויר הצח, מחדירים קצת "פלפל" בעובדים ובעיקר יוצרים אווירה של פאן ושמחה בארגון. שעתיים-שלוש של פעילות ספורטיבית ומגבשת בפארק הקרוב למקום העבודה.
להמשך קריאה >> 

 

 


 

 הקמת מערך חוג משוטטים 

כחלק מתפישת איזון בית-עבודה, רבות החברות המעודדות את עובדיהן לצאת לטיולי משפחות בסופי שבוע ובהזדמנויות נוספות. אנו מציעים לארגן עבורכם את כל פעילות חוגי המשוטטים של הארגון. להמשך קריאה>> 

 

 


 

אופניים לכל עובד

כל אחד יכול להתחיל לרכוב על אופניים! המכשול היחיד הוא להתעלם מהתירוצים והחששות המלווים כל התחלה חדשה. אנחנו בפלטינום מציעים לעובדים שלכם את המתכון המושלם וההזדמנות להתגבר על החששות ולהצטרף למועדון אופניים ייחודי לארגונכם.

להמשך קריאה>> 

 

 

 

הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד