צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
חפש את המטמון
1
3 - מלך הגונגל
4 - טג"ח

הסינגל הראשון שלי

"בוא למסלול אופניים מאתגר, פה קרוב, ביער בן שמן", אמרו לי. סבבה, אני מגיע, אתגר זה שם המשפחה שלי. כשהגעתי הם נראו לי לבושים מדי, ממש בלונדיניות, מה הם מפחדים? כולם רוח וצלצולים בצבעים עזים, אמרתי לעצמי מתחת לשפם שאין לי. הטירוף התחיל כמעט מיד, וללא התראה.
טיול אופניים - היפראקטיבי (הגדל תמונה)

ירידה מהירה וצרה, משני צידיי חולפים ועוברים ביעף עצים, נוגעים, לא נוגעים, סיבוב קטן, סלע גדול, בולם, כמעט עוצר ולא מבין איך ההוא שלפניי עבר. ירידה נוספת במהירות נפילה מובילה לעלייה שנגמרת מהר על משטח סלע ו...ספק נפילה ספק קפיצה של כמעט מטר מטלטלת אותי לכיוונים מפחידים. משתלט בקושי, הידיים מחזיקות בכוח בכידון, טלטלת האופניים מרעידה את כל פלג הגוף העליון, התחת לא על המושב, אי אפשר. לשנייה חשבתי שאני בסרט והנוף עובר על פניי במהירות. צריך להתעשת כי הרוכב שלפני שוב נעלם! החשד גרם לי לעצור לפני שני סלעים צמודים עם מעבר ברוחב של מקסימום אופניים. הצצתי מאחורי הסלעים המחשידים וראיתי שהמסלול נעלם ומתגלה רק למטה. אין מצב שאני קופץ את זה. מסדיר את הנשימה ויורד בזהירות למה שנראה כמו השביל שנעלם בין העצים במגמת ירידה. החברה מחכים עם חיוך... בלונדיניות, כבר אמרתי?

 

רק לאחר החוויה האקסטרימית עם קצת כאבי שרירים ושרידי נפילה, התברר לי שלמסלול המשוגע הזה קוראים סינגל. למה סינגל? כי המסלול הדקיק מאפשר במקרה הטוב מעבר של רוכב אחד בלבד על אופניו. הסינגל, כלומר הרוכב, הוא ממש ממש לבד. עוד הסתבר לי שחוץ מקסדה צריך את כל הלבוש, כל הרוח והצלצולים, דהיינו: מגיני מרפקים וברכיים, אופניים עם בולמים, מעצורי דיסק, כיסא נמוך ועוד. כל זה עוד לפני העלייה. לסינגלים הללו יש עולם ומלואו. לבוש, אופניים מיוחדים, בגדים, שפה, מאות מסלולים מסומנים במפות. ממש תעשייה שלמה. ואיך לא... כושר גופני מעולה.

 

הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד