צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
חפש את המטמון
3 - מלך הגונגל
1
4 - טג"ח

מה מיוחד בטיולי רינג'רים בבוץ?

בכל אחד מאתנו, מבוגר ואחראי ככל שיהיה, חבוי ילד (המשחק מחבואים עם המבוגר) שאוהב להתפלש בבוץ ולהשתעשע בו. טיולי רינג'רים מאפשרים למשתתפים בהם להיות ילדים ולהתענג על הנאות הילדות - זוכרים כמה אהבנו לבוסס בשלוליות ולהתיז עם מגפינו מים ובוץ לכל עבר? 

חברה המתמחה בהיצע מגוון ועשיר של פעילויות אתגריות וחוויות מגוונות לימי כיף ולימי גיבוש מציעה לזוגות ולקבוצות טיולים מרהיבים בחיק הטבע בנופי הצפון הקסומים. 

מבין כל הפעילויות - אחת היותר מהנות היא טיולי ריינג'רים במים ובבוץ. המייחד טיולים אלה הוא החופש והשחרור שחווים בהם. פורקים כל עול. בטיול מתפרקות כל המסגרות ההירארכיות המאפיינות ארגונים שונים. בטיולי חברה, לדוגמה, שדרת הניהול של החברה מתערבבת עם הדרג הזוטר של העובדים בה. כולם באותה סירה (בהשאלה), כולם חווים את בטישת גלגלי הריינג'רים בתוך הקרקע הבוצית, רואים את נתזי הבוץ עפים לכל עבר. יש מימד חווייתי חריף וערך מוסף חברתי עמוק. החוויה מהווה מכנה משותף מכונן ללכידות ולגיבוש.

ניתן לבחור מסלולים בעלי דרגת קושי משתנה ומשך נסיעה משתנה. החברה אחראית לביטוח שלכם במהלך הנסיעה. מדריכים מנוסים, מאומנים ומיומנים, מלווים אתכם ושומרים עליכם. לפני היציאה לשטח ניתן תדריך מפורט ומענה לכל שאלה.  

טיולי ריינג'רים בתוואי שטח קשה, בתוך נופים קסומים, מאפשר לחוות את הטבע בכל עצמתו ויפיו באופן בלתי אמצעי. ניתן לראות את הפריחות ולהריח את הריחות, לרוות את יפי מקורות המים העשירים ולהתנסות במעבר דרכם. 

ניתן לערוך  טיולים בריינג'רים במתכונת תחרותית, להגברת העניין ולהעצמת החוויה. במהלך הטיול מתנסים המשתתפים בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, מה שהופך את הטיול לספורט אתגרי אקסטרימי מכל בחינה שהיא. 

לאחר תדריך בטיחות על טיול ריינג'רים בשטח, נצא לחוויה מוטורית המשלבת נהיגה רכה בתוואי שטח מסעיר, נופים קסומים וקשר עם הטבע סביב. נצא למסלול מבית לחם הגלילית לכיוון שמורות האלונים בין השדות הפורחים ושופעי בוץ נמשיך למעין "עין יבקע" (מעיין הסוסים), נחצה את נחל ציפורי וניסע לאורכו. 

הפיכת הקושי לאתגר 

מרכיב מהותי בחוויית טיול אתגרי בבוץ הוא ההתגברות על קושי, על מכשולים; על מעבר במקומות שעל פניהם נראים בלתי עבירים. כאשר על אף החשש והרתיעה, ההיסוס ואולי גם הפחד - מעזים, נכנסים אל המים הבוציים וצולחים את המכשול בהצלחה. 

ניתן לשלב את המסע הבוצי בהרצאה על אודות יחידים שהצליחו לכבוש יעדים כנגד כל הסיכויים, שרדו בתנאים קיצוניים, והפיקו תובנות, לקחים ומסקנות שיש בהם עניין לרבים.  

טיולי ריינג'רים אתגריים בבוץ יכולים להיות מתנה מקורית מהנה ומענגת. הם עשויים להיות פרס או בונוס, הפתעה, ולהוות חלופת בילוי מקורית, אתגרית ומועדפת לקבוצה של חברים לוועדי עובדים ולכל מי שבוחרים לבלות בחיק הטבע בפעילות לא שגרתית אשר חותמה ייוותר טבוע בזיכרון ובגעגוע זמן רב לאחר סיומה. 

 

 

הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד