צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
4 - טג"ח
3 - מלך הגונגל
חפש את המטמון
1

הכניסה לחובבי שטח ואתגרים בלבד

הכניסה לחובבי שטח ואתגרים בלבד (הגדל תמונה)

המציאות על פי אוהבי האתגרים כוללת ג'יפ מאובזר כראוי, מפת שטח מפורטת, מסלול מדהים וכמה מדרגות וסלעים שהופכים כל טיול ג'יפים לאתגר אמיתי. עולים עם המשפחה המטיילת או עם כמה חבר'ה חולי 4X4 על הג'יפ ושוכחים זמנית מהעולם

 זהו סיפור על אנשים שאוהבים אתגרים, שטח, טיולים ובעיקר משוגעים על  4X4. ישראלים עם יצר הרפתקנות, סקרנות וסגנון חיים, כאלה שנהנים מנופים מטריפים, מטבע פראי והמילה אבק, כלומר, המון אבק, לא מרתיעה אותם כלל. נהפוך הוא.
זה מתחיל לרוב במשוגע אחד שסוחף אחריו את כל החבר'ה. פתאום לכולם יש ג'יפ חדש פחות או יותר, ומתחילת השבוע נפגשים בערבים לתכנון המסלול של השבת הקרובה. בקיץ החם עולים לצפון הקריר (יחסית). בחורף הקר מדרימים לנגב. לפעמים חוצים את הגבול לירדן לטיול ג'יפים לכיוון פטרה. בקיצור, צריך רק רצון, דמיון, אהבה לשטח וקצת פעולות ארגון.

 

חברים, יין טוב ובשרים

האמת היא שבאורח החיים האינטנסיבי שלנו (ראה ערך: לחץ, עבודה, תחרות, מתח ושאר כאבי ראש) טיול ג'יפים רציני בשטח מאפשר ניתוק מוחלט מהציוויליזציה. לאוהבי השטח הישראלים אין אמנם את מדבר סהרה, אבל יש לנו את מדבר יהודה והנגב, את רמת הגולן והגליל. שפע של נופים ומסלולים, שמש, טבע וגם הרבה בוץ בחורף שחביב במיוחד על הג'יפאים אוהבי החילוצים.

כדי להצטרף לשיגעון, קודם כל מצטיידים בג'יפ. חוץ מזה צריך כמה חברים טובים, כמה אביזרי חילוץ לשטח, אוהל, פנס, מכשירי ניווט וגם בירות, בשריים ויין למדורה בערב. זה הכל. אחר כך יוצאים לשטח מתי שרק אפשר, בסופי שבוע, בחופשות, בחגים. אגב, יש גם מסלולים בשטח המאפשרים לג'יפאים לעקוף את הפקקים של יום ראשון בבוקר. אבל זה, כמו שאומרים, רק בונוס. העיקר הוא הטיולים. 

באתר היפראקטיבי תוכלו למצוא מסלולים, חוויות והמלצות מחובבי שטח כמוכם.

הדפס אותי
עבור לתוכן העמוד