צור קשר

כניסה לחברים רשומים

 
1
3 - מלך הגונגל
4 - טג"ח
חפש את המטמון

תנאים כלליים מלך הג'ונגל – מסע שטח

מלך הג'ונגל

מסע "מלך הג'ונגל" הוא מסע שטח לצוותים משולב במשימות ותכנית אתגרית. יחודו של המסע הוא בבחירת המסלול, בתוכן המוצג, במשימות, במפגשים עם התרבויות לאורך המסע ועוד.

בראש וראשונה שהו מסע אתגרי ומיוחד.

 

 

הרעיון

"מלך הג'ונגל" הוא מסע רכבי שטח שיתקיים מקומות שונים בעולם. מסע מלך הג'ונגל מחייב את המשתתפים להתמודד עם אתגרים פיזיים, תרבותיים ואישיים.


 

ההשתתפות

ההשתתפות במסע פתוחה לכל צוות ואדם מגיל 25 עם רשיון נהיגה, בריאות תקינה אשר רוצה לקחת חלק במסע שטח אתגרי, על כל המשתמע מכך.

 

 

בחירת משתתפי המסע

ההשתתפות במסע "מלך הג'ונגל" כרוכה במילוי טפסי הרשמה והתאמה מוקדמים.

מבין כל טפסי ההרשמה המלאים אשר יגיעו למשרדי "פלטינום" יבחרו המתאימים ביותר להשתתף במסע.

"היפראקטיבי" וצוות "מלך הג'ונגל" שומרים לעצמם את הזכות לבחור את המשתתפים המתאימים ביותר מבין המשתתפים.

 

 

הצוותים:

צוותים הומוגניים, או, משתתפים בודדים אשר יבחרו ויחולקו לצוותים בני ארבעה איש בכל ג'יפ, על פי שיקולים השמורים לצוות "מלך הג'ונגל" של חברת "פלטינום" / היפראקטיבי בלבד.

 

 

המשימות בקטגוריית התחרות בלבד:

במהלך המסע יתמודדו הצוותים במשימות שונות ע"פ תכני המסע ובאופיו. לדוגמא: משימות פיזיות קלות, משימות חשיבה, ניווט, פתרון כתב חידה, בישול, נהיגה ועוד. מספר המשימות, אופי המשימות ורמתן יקבעו ע"י צוות מלך הג'ונגל וע"פ המסלול.

 

 

הגיבוש:

לפני המסע יתכנסו כל הצוותים יום של תדרוך, הכנה והכרות לקראת המסע.


 

המסע:

המסע יימשך כ- 8-12 ימים ויתקיים באזורים מיוחדים ביעד הנבחר. המסע יכלול פעילויות אתגריות ויתנהל בתנאי שטח, חלקם לא קלים והצוותים ידרשו להתמודד עם אתגרים פיזיים,

מנטלים, ארגוניים ועוד. מסלול המסע שמור בידי המארגנים ויחשף במהלך המסע עצמו.

למארגני המסע שמורה הזכות לשנות את המסלול ואת תאריכי המסע בהתאם לתנאי השטח, מזג האוויר או מגבלות ארגוניות וביטחוניות.

המסע מתנהל כשיירה. לאורך המסלול כולו ינועו כלי הרכב על דרכים בלבד, פרט למקומות בהם מותרת התנועה בשטח פתוח. יחד עם זאת ובהתאם לתכנית ולכל מגבלות הבטיחות תתכן תנועה שונה של כלי הרכב באופן עצמאי.

 

  

תשלום:

ההשתתפות במסע "מלך הג'ונגל" כרוכה בתשלום שיועבר בהמשך לאחר גיבוש תכני המסע.

מחיר זה יכלול: לינה בקמפינג / מלונות, רכבי שטח, דלק בחלק מהיעדים, כלכלה מלאה במשך כל ימי המסע, כניסה לאתרים, פעילות אתגרית ע"פ המסלול והיעד, צוות הדרכה וליווי, טיסות ליעד וממנו.

המחיר איננו כולל: בגדי מסע, ביטוח אישי, אקסטרות אישיות.

 

 

ביטוח אישי:

היציאה למסע מחויבת ברכישת ביטוח אישי רפואי אתגרי ע"י המשתתפים.

 

 

טפסים ואישורים:

היציאה למסע כרוכה במילוי טפסים רפואיים ובהצהרת בריאות. לרופא מטעם מארגני המסע הזכות לפסול כל משתתף שלדעתו אינו כשיר לצאת למסע.

היציאה למסע כרוכה באישור חתום של המשתתף כלפי חברת "פלטינום" על כך שאין לו התנגדות להצטלם לכל כתבה או סרט (מדיה כתובה, משודרת או מצולמת) שיסקר את המסע. מארגני המסע, השותפות ונותני החסות יוכלו לעשות שימוש פרסומי, יחצ"ני וקד"מי בתמונות מהמסע, מצולמות בוידאו או סטילס.


 

דמי ביטול:

דמי ביטול לכל מסע ספציפי יפורסם בנפרד. 

 

ההרשמה:

המעוניינים לקחת חלק במסע כפי שמפורט לעיל, מוזמנים למלא טופס השתתפות.

את טפסי הרישום יש למלא במלואם בכל המקומות המיועדים לכך, ולשלוח אל משרדי "פלטינום". טופס שלא ימולאו בו כל הפרטים בחלקם או במלואם יפסל.

את טפסי הרישום יש לשלוח לפקס 03-5365057

 

מארגני התחרות אינם נושאים בכל אחריות באשר לאי הגעת טפסים מכל סיבה שהיא, או למחיקת פרטי משתמש כתוצאה מכשל אלקטרוני כלשהוא.

 

כתובתנו: הגפן 34 מזור, 73160. שליחת טפסי הרישום המלאים מהווה התחייבות מצד הנרשם ליציאה למסע ולעמידה בכל התשלומים הכרוכים בכך. אין בכך כל התחייבות מצד חברת "פלטינום" / היפראקטיבי וצוות "מלך הג'ונגל" לקבל את הנרשם.

 

 

אחריות משפטית וביטוחית

פרויקט "מלך הג'ונגל" הוא באחריות משפטית של חברת פלטינום כנסים ופעילות תמריץ בע"מ.

 

 

הגבלות פרסום וחסויות:

על כל מארגני המסע, "פלטינום", הצוות המארגן והשותפים עשויים לחול הגבלים הנובעים משידור המסע בערוץ מסחרי בכפוף לחוק הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו.

 

 

התקנון

ניתן לעיין בתקנון זה בפורטל האינטרנט של היפראקטיבי www.hiperactivi.co.il

הדפס אותיצור קשר
עבור לתוכן העמוד