כניסה לחברים רשומים

 
4 - טג"ח
3 - מלך הגונגל
1
חפש את המטמון

לוח אירועים

הוספת אירוע

תאריך האירוע מידע נוסף
ינואר 2017
3/01/2017מועדון היפראקטיבי לסטודנטים- הרשמה והצטרפות ללא עלות!
היפראקטיבי לסטודנטים הוא מועדון של טיולים, טיולי אתגר ואקסטרים בארץ ובחו"ל. המועדון מרוכז ומובל ע"י רכזים ומדריכים סטודנטים וביניהם: רכזי המועדון, מדריכי שטח וידיעת הארץ, מדריכי סנפלינג ועוד.
מועדון הסטודנטים, ייחודי ופועל בארץ ובחו"ל במגוון מסלולים ויעדים מיוחדים במחירים מיוחדים!
4/01/2017מועדון היפראקטיבי טיולים למשפחות מטיילות
הצטרפו למועדון היפראקטיבי למשפחות מטיילות ותהינו מעולם מגוון של טיולים, קורסים, טיולי אתגר, טרקים בארץ ובחו"ל
ספטמבר 2017
17/09/2017חוגי משוטטים לחברות
מארגן האירוע פלטינום
נובמבר 2017
17/11/2017קורס מדריכי גלישה מצוקים - נובמבר 2017
בנובמבר ייפתח קורס מדריכי גלישה מצוקים שיתקיים בימי שישי על הצוקים וכמה ערבים ללימודים עיוניים. הקורס מיועד לחובבי טיולים, טיולי אתגר. הקורס מעניק כלים מקצועיים מקיפים ועמוקים ביותר בתחום הגלישה, מעברי נחלל, פתרון בעיות וחילוץ. מספר המקומות מוגבל ביותר.
18/11/2017אחריותו של מדריך גלישה מצוקים
הפוסט הזה מיועד למדריכי הגלישה מצוקים כאן ולא פחות לאלו שלא, כלומר למטיילים, חובבי טבע ופעילות אתגרית. עליכם לזכור שהחבל הוא אמצעי ואינו המטרה.
25/11/2017קןרס סנפלינג בסיסי והכנה לקראת טיולי אתגר - חובה לקראת הטיולים
קורס סנפלינג בסיסי מתאים לכולם . הקורס מיוחד ומקנה מיומנויות בסיס ויותר לקראת טיולי אתגר וקניונינג. הקורס מיועד למשתתפים המעוניינים לקבל הכשרה בסיסית לקראת טיולי האתגר בארץ ובחו"ל. קורס חובה מורחב ומומלץ.
דצמבר 2017
2/12/2017מעבר קניון נחל תמרים במדבר יהודה - טיול אתגרי וסנפלינג מפלים בגבהים של 50 מ'.
נחל תמרים הוא נחל קצר יחסית הנופל בסדרת מפלים מרשימה בתוך מצוק ההעתקים. שמו הערבי הוא וואדי ע'וויר המתחיל במדרונות של קרן אל – חג'ר ומתאסף לערוץ אחד היורד בקניון עם סדרת מפלים מרשימה. זהו אחד הקניונים המבוקשים לחובבי פעילות האתגר והחבלים.
14/12/2017טרק ארץ בראשית למזרח מכתש רמון וציר הבשמים
את נרות חנוכה נדליק הפעם ב-3 ימי טרק נדיר שיעברו גם בשבילים לא מסומנים נסתרים וביניהם ציר הבשמים הנבטי העתיק. כמו כן, נטפס על הר ארדון ונצפה לנופיו הבראשיתיים של מזרח הרמון ומכתש רמון. הטיול מאופיין בטבע מדברי בראשיתי ויעצים בתוכו את חווית המרחב והשקט לטיול של ניתוק מלא והנאה צרופה עם חבר'ה מעולים. מספר המקומות מאד מוגבל ומיועד לחובבי טבע וטרקים.
17/12/2017קורס גולש עצמאי מתקדם - בית הספר לטג"ח. טיפוס גלישה וחילוץ 17-21 בדצמבר - חול המועד חנוכה.
למי הקורס מתאים? לטיילים חובבי טבע, אנשים אחראים מיסודם, שלא מבקשים קיצורי דרך, בריאים המעוניינים לטייל באופן בטוח ומהנה. הקורס יעניק כלים מקצועיים אולטימטיביים לצד מגבלות ומודעות עצומה לבטיחות.
רמת הקורס גבוהה והדרישות יהיו בהתאם.
ינואר 2018
10/01/2018קורס מעבר מכשולים בטבע לטיילים, למורי דרך ומדריכי טיולים - קורס חובה
קורס מיוחד, חשוב מאד המיועד למורי דרך ומדריכים העוסקים בטיולים רגליים וביניהם טיולים אתגריים בהם נדרשים המטיילים לעבור מכשולים טבע על מסלולים מאושרים ומסומנים בסימון שבילים, כגון: מעוקים, מפלים וכד' באמצעות וסולמות, יתדות ועזרים הקבועים בסלע. קורס חובה לאוכלוסיית מורי הדרך והמדריכים.
13/01/2018נחל רחף מהנחלים היפים והמאתגרים במדבר יהודה עפ גלישה ב- 8 מפלים. קניון יפהפה
נחל רחף מהיפים והמאתגרים במדבר יהודה הוא קניון צר ועמוק עם מפלים רבים שבחלקם אחרי שיטפון יש גבי מים עמוקים המחייבים ידע בשחייה.
25/01/2018טרק קניוני רג'ף בירדן – ינואר 2018
נצא לטרק בקניוני רג'ף באזור מדברי עם נוף עוצר נשימה. מסלול בצבעים מדבריים של אבן חול אדומה-לבנה וגרניט שחור, העובר בין קניונים צרים ועמוקים, צוקים ומפלים, מעיינות וגבי מים.
פברואר 2018
8/02/2018טיול לירדן אל המדבר האדום, הסלע האדום וואדי חסה - פברואר 2018
טיול חוויתי ומקסים אל ירדן, שכנתנו ממזרח. הטיול, הוא התרפקות על נופים וסיפורים הידועים מן המקרא לצד קבלת פנים חמה ולבבית מן המקומיים. ירדן מצטיינת בנופים מרהיבים: נופים של הרים נישאים במגוון צבעים וצורות בדרום, נופי מדבר במזרח ונופים הררים ומוריקים בצפון המחורצים בעמקים וואדיות עתירי מים וצמחייה.

יולי 2018
4/07/2018מונגוליה - ארץ השמים הכחולים - על גבי ג'יפים אל תרבות מדהימה הולכת ונעלמת, יולי 2018
מונגוליה - מדינה הכלואה בין 2 מעצמות ענק, רוסיה בצפון וסין בדרום, היא ללא ספרק אחת התרבויות האחרונות החיה במרביתה ע"פ אורח חיים לפני מאות שנים. תרבות מרתקת, תושבים מסבירי פנים, נופים מדהימים ו...סיפור ג'נגיס חאן. לטיילים שביניכם, אל תוותרו

ארכיון אירועים
עבור לתוכן העמוד